RADĪTS NEAIZMIRSTAMAM IESPAIDAM

IZCILS SNIEGUMS

Abarth 595 Competizione, kas izstrādāts patiesi dabiska snieguma cienītājiem, garantē tīra adrenalīna devu: tagad maksimāli pieskaņots īpašnieka stilam, pateicoties plašajām personalizēšanas iespējām, vēl sportiskāks un daudz elegantāks, pateicoties jaunajam melnas krāsas jumtam un izsmalcinātajai vai jaudīgajai skaņai, ko rada jaunā Record Monza izplūdes sistēma. Sagatavojieties jauna līmeņa sniegumam patiesā Abarth garā.

GATAVS TRASEI

Modelim 595 Competizione ekskluzīvi izstrādātā Performance pakotne iekļauj: Abarth D.A.M. (mehāniskais ierobežotas slīdēšanas diferenciālis), Sabelt GT auduma apdares sēdekļus, kas ietilpst standarta komplektācijā, vieglākus un sportiskākus Supersport riteņu diskus ar matētu melnu apdari, apslēptu jumta antenu ar 595 stila alumīnija pārsegu un estētikas pielāgošanas komplektu. Iekarojiet lielceļus.

BEZKOMPROMISA SNIEGUMS

Abarth 595 nozīmē patiesi izcilu sniegumu. 1,4 l T-Jet dzinējs, 180 ZS jauda, pateicoties Garrett turbokompresoram, un „Record Monza” dubultā izplūdes sistēma ar 4 izplūdes caurulēm. 132 ZS/l īpatjauda un paātrinājums no 0 līdz 100 km/h 6,7 sek., pateicoties unikālajai 5,9 kg/P masas un jaudas attiecībai.

JAUNĀ RECORD MONZA IZPLŪDES SISTĒMA

Viegli atpazīstamais rēciens, kas ir bijis Abarth īpašnieku dzīves skaņu celiņš paaudzēm ilgi. Jaudas un snieguma sinonīms: Record Monza izplūdes sistēma ir atgriezusies jaunā versijā, kas ļauj jums izvēlēties muzikālo pavadījumu. Saglabājiet aktīvo pavadījumu, lai ļautu vaļu 595 Competizione dzinēja rēcienam, vai vienā acumirklī pārslēdzieties uz sportisku skaņu, kas raksturīga braucienam džentlmeņu stilā.

MAKSIMĀLA DARBĪBA, MAKSIMĀLA REAKCIJA

Bremžu sistēmu, kuru izstrādājis Brembo, piemērojot sacīkšu nozares tehnoloģisko kompetenci, veido fiksēti viengabala alumīnija lējuma bremžu suporti ar četriem virzuļiem apvienojumā ar 305 mm ventilējamu un perforētu disku, nodrošinot ātru reakciju un minimālu bremzēšanas ceļu un garantējot efektivitāti pat ilglaicīgas lietošanas gadījumā.

GARANTĒTS SNIEGUMS

Koni izstrādātie aizmugures amortizatori ar FSD (frekvences selektīvā amortizācija) optimizē braukšanas pieredzi un drošību, uzlabojot noturību uz ceļa, vadāmību un stabilitāti un nodrošinot maksimālu drošību jebkādos apstākļos.

SACĪKŠU AUTOMAŠĪNU IEDVESMOTS INTERJERS

Jaudīgs sniegums pat tehnoloģiju jomā. Jaunais interjers rada sacīkšu auru, pateicoties jaunajam Alcantara priekšējam panelim un pārnesumu sviras oglekļa rokturim.

STILĀ IETĒRPTS SNIEGUMS

Standarta komplektācijas 7 collu displejs ar Apple CarPlay un Android Auto™ saderību, 6 skandas, alumīnija pedāļi un kājas balsts, stūre ar ādas un Alcantara® apdari, augšpuses vidusdaļas atzīmi un oglekļa elementiem un centrālā konsole ar Alcantara® apdari ļauj uzveikt jebkuru izaicinājumu.

IZBAUDIET ADRENALĪNA DEVU

Seabel GT sēdekļi ar Tar Cold Grey apdari: komforta zona adrenalīna cienītājiem.

SAVALDIET SKORPIONU

5 ātrumu manuālās pārnesumkārbas sviras oglekļa rokturis: jūs kontrolējat visus 180 ZS (132 kW) pie 5500 apgr./min.

PĀRSTĀVNIECĪBAS

Rīga

Pārdošanas nodaļas darba laiks:
I-V 9.00- 19.00
VI 10.00 – 16.00

Servisa darba laiks:
I-V 8.00 – 19.00
VI 9.00 – 16.00

Krasta iela 42, Rīga
Tel. +371 67146255
info@autobrava.lv