Ekstremāls sportiskums

695 TRADĪCIJA

695 vienmēr bija sportiskākais, pievilcīgākais un visvairāk piesātinātākais ar adrenalīnu “Abarth”. Jaunais “695 Competizione“ dominē ar savu sportisko garu. No “Record Monza Sovrapposto” izpūtēja un mehāniskā diferenciāļa, kurš pats no sevis bloķējas, līdz “Alcantara” detaļām un “Tar Cold Grey” apdarei. Tādēļ “Competizione” nav līdzīgs nevienam citam.

“1.4 TURBO T-JET”0 180 AG DZINĒJS

Atbrīvojiet sava jaunā “Abarth 695 Competizione” jaudu. “1.4 T-Jet” 180 AG dzinējs kopā ar “Garrett” turbīnu ģenerē līdz 250 Nm griezes momentu pie 3000 s/m, vislielāko ātrumu 225 km/h un ieskriešanos no 0 līdz 100 km/h 6,7 sekunžu laikā.

JAUNĀ “ABARTH” SKAŅAS EVOLŪCIJA

“Record Monza Sovrapposto” izpūtēja sistēma izveido vienreizēju “rūcošu” skaņu, kura visiem paziņos, ka ielas pieder kompaktajam, taču diezgan sportiskajam “Abarth”.

NEPĀRSPĒJAMA KONTROLE

“Koni” priekšējais piekarbalstenis sniegs Jums nepārspējamu kontroli maksimāli labai braukšanai un pārvaldei.

SPORTA GARS INTERJERĀ

Sporta sēdekļi atkārtoti apstiprina, ka šī automašīna iezīmē sportiskumu. Karbona šķiedru sēdekļi ar kontrasta sarkanām šuvēm izceļ šī modeļa raksturu un iezīmē “Abarth” īpašības.

SPORTA AUTOMAŠĪNĀS IZMANTOJAMIE MATERIĀLI

“Alcantara”, karbona šķiedras un alumīnijs ir plaši izmantojami materiāli sacensību automašīnās. Jaunajā “Abarth 695” šie materiāli tiek izmantoti arī kā stila akcenti, piemēram, alumīnija pārnesumu pārslēgšanas rokturītis.

“COMPETIZIONE” DETAĻAS

Automašīnas sportisko stilu izceļ arī tādas mazas detaļas kā “Abarth 695 Competizione” zīmīte.

NEPĀRSPĒJAMA PRECIZITĀTE PAGRIEZIENOS

Nepārspējama jauda taisnā ceļā un maksimāla kontrole pagriezienos. Jaunajā “Abarth 695 Competizione“ ir mehāniskais diferenciālis, kurš pats no sevis bloķējas, kuru iespējams izvēlēties kā papildus iekārtu un kurš ļauj ar maksimālu precizitāti veikt straujus pagriezienus, samazinot nevadāmību un jaudas zaudēšanu.

SACENSĪBU GARS

Vienreizēja efektivitāte un bezkompromisa stils. Jaunajā “Abarth 695 Competizione” “Brembo” priekšējo bremžu sistēma izceļas ar savu efektivitāti un ikonisko sarkano krāsu, kuru iedvesmojusi sacensību pasaule.

ATKLĀJ SAVU STILU

Izvēlies dizainu, kurš vislabāk atspoguļo Jūsu “Abarth” personību. Jaunā “695 Competizione” 17 collu “Montecarlo” lietie diski – patiesi stilīga detaļa.

SABELT” SĒDEKĻI

Pietiek ar vienu acu skatienu uz jauno “Abarth 695 Competizione”, lai varētu sajust īsta sacensību dalībnieka garu. Iesēžoties un izmēģinot “Sabelt” sēdekļus, izjūtiet patieso sportiskumu, kuru var piedāvāt tikai šī automašīna.

“ALCANTARA” interjers

Jaunajam “Abarth 695 Competizione” ir “Alcantara” detaļas – vienreizējs audums, kurš radīts sacensībām, jo tas salonā samazina gaismas atspoguļojumu.

ATKLĀJ ABARTH ĀTRUMU

Traucieties ar attaisītu jumta lūku ar savu jauno “Abarth 695 Competizione” un izbaudiet jaunās sajūtas. Pārveidojiet ikvienu izbraucienu ar unikālo “Abarth” par pieredzi.

PĀRSTĀVNIECĪBAS

Rīga

Pārdošanas nodaļas darba laiks:
I-V 9.00- 19.00
VI 10.00 – 16.00

Servisa darba laiks:
I-V 8.00 – 19.00
VI 9.00 – 16.00

Krasta iela 42, Rīga
Tel. +371 67146255
info@autobrava.lv