Iepazīstieties tuvāk

Detaļas, kas atgādina autosacīkšu braucēja garu

Divkārša hromēta tērauda auto izplūdes caurule uzlabo motora skaņu, kļūst par visu Abarth modeļu raksturīgo iezīmi un atgādina apkārtējiem sacīkšu raksturu.

Ekskluzīva aerodinamika. vēl sportiskāks dizains

Jauns sportisks dizains izstrādāts, ņemot vērā katru detaļu un automašīnas īpašības. Gaisa ieplūdes atveres, kas atrodas aizmugurējā bamperī, palielina gaisa plūsmu uz motoru un automašīnas sistēmu. Bet priekšējās gaisa restes kontrolē gaisa plūsmu un samazina gaisa pretestību braukšanas laikā, tādejādi vēl vairāk samazinot degvielas patēriņu un CO2 emisiju.

Eliptiskas formas lukturi

Jauni priekšējo un aizmugurējo lukturu grupas papildinātas ar jaunizveidotajiem Abarth LED tipa dienas gaitas lukturiem, kas tiek iekļauti automašīnas standarta aprīkojumā.

Stila akcents – 17“ collu vieglmetāla diski

Abarth diski ne tikai akcentē eleganci un sportiskumu, bet arī ir praktiski. Jaunie 17“ collu Granturismo vieglmetāla diski ir pat par 7% vieglāki un tiem ir varāk nekā 50% lielāka ventilējma virsma, kas ļauj efektīvāk izkliedēt siltumu un nodrošina bremžu sistēmas ilggadīgu kalpošanas mūžu.

Jaunais “urban pack”

Jaunā “Urban” pakete papildina Abarth ar viedajām tehnoloģijām: sākot ar lietus un krēslas sensoriem, kas automātiski aktivizē stikla tīrītājus un apgaismojumu atkarībā no apstākļiem, līdz aizmugurējiem parkošanas sensoriem, nodrošinot katra manevra drošību pat vissarežģītākajos apstākļos.

Kontrastīgas apdares detaļas. vēl unikālāks un sportiskāks izskats

Matēta iekšēja apdare un kontrastējošas krāsas rada ekskluzīvu un vēl unikālāku izskatu. Tādi elementi kā sportiska stūre ar ādas apdari, kontrastējošs vadības panelis, kas izgatavots no matēta sudraba, kā arī sportiskie ādas sēdekļi izceļ Abarth sportisko izskatu. Visas šīs detaļas garantē unikālo auto baudīšanas pieredzi, ko var sniegt tikai itāļu “Abarth 595 Turismo”.

17,8 cm multimediju standartsistēma

“Uconnect ™ HD LIVE navigācijas sistēma un 17,8 cm skārienekrāns ļaus droši sasniegt ceļojuma galamērķi. Bet izmantojot “Apple CarPlay” un “Android Auto ™”, Jūs varēsiet savienot savu viedtālruni ar “Uconnect” sistēmu un veigli kontrolēt gan mūziku, gan citas lietotnes.

Ātrums un manevrējamība abarth gēnos

Formula-2 sacīkstēs vairākas reizes uzvarējis auto Abarth līdz šai dienai saglabājis autosacīkšu braucēja DNS. Automašīnas jauda ir 165 ZS un 230 Nm, sasniedz maksimālo ātrumu – 220 km/h, bet no 0 līdz 100 km/ h paātrinās par 7,3′ s.

PĀRSTĀVNIECĪBAS

Rīga

Pārdošanas nodaļas darba laiks:
I-V 9.00- 19.00
VI 10.00 – 16.00
VII – nestrādā

Servisa darba laiks:
I-V 8.00 – 18.00
VI 9.00 – 16.00
VII – nestrādā

Krasta iela 42, Rīga
Tel. +371 67146255
info@autobrava.lv