Auto izplatītāja Autobrava klāstā līdz šim bijuši pieci “Fiat Chrysler Automobiles” (FCA)  ražoti automobiļu zīmoli. Tagad, paplašinoties piedāvājumam, Autobrava kļuvis arī par FCA ražoto ērto pilsētas auto Abarth oficiālo importētāju Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

“Par spīti augošajai apvidus auto popularitātei pasaulē, mazo un kompakto pilsētas automobiļu pieprasījums nemazinās. Kopumā uzņēmuma Modus Group automobiļu piedāvājumā cenšamies saglabāt dažādību, lai apmierinātu plašās autobraucēju vajadzības, izvēloties interesantus un pasaulē iemīļotus zīmolus ar bagātīgu vēsturi. Mēs ticam, ka mazie un veiklie, tomēr ļoti jaudīgie Abarth modeļi atbildīs steidzīgo pilsētas iedzīvotāju prasībām,” stāsta Autobrava izpilddirektors Paulius Kudriavcevas.

Līdzīgi citiem FCA modeļiem arī Abarth zīmola automobiļi tiek raksturoti kā sportiskāki auto ar jaudīgāku dzinēju, plašāku interjera detaļu klāstu un atšķirīgu automašīnas krāsu shēmu. Motori ar jaudu līdz 180 Zs var sasniegt paātrinājumu līdz 100 km tikai 6,7 sekundēs, tāpēc tie ir lieliski sporta automobiļi pilsētniekiem – ideāli piemēroti braukšanai gan pilsētā, gan uz lielceļa.

Pie Autobrava būs pieejami Abarth 595 un Abarth 595 Turismo modeļi ar sešām dažādām konfigurācijām, kas jau iemantojuši labu reputāciju starp sporta auto entuziastiem. To apliecina arī fakts, ka šogad jau piekto gadu pēc kārtas prestižā vācu žurnāla Auto, Motor und Sport lasītāji ir atzinuši Abarth 595 par Import Mini Cars kategorijas uzvarētāju. Automobilis ir ieguvis arī vairākas citas balvas, tostarp labākā automašīna kategorijā City Car Spānijas Best Car Awards 2019, labākais automobilis kategorijā Compact Sports Car balvu pasniegšanas ceremonijā Qatar Car of the Year un citas.

Ražotāja Abarth & C vēsture ir diezgan iespaidīga. Tālajā 1949. gadā šo zīmolu dibināja pazīstamais sacīkšu braucējs Karlo Abarts. Pirmais transportlīdzeklis, ko viņš izgatavoja, bija 204 A Roadster, kas būvēts uz Fiat 1100 modeļa bāzes, bet tika izveidots ātrāks un jaudīgāks. Ar šo auto viņš uzreiz guva uzvaru 1100 Sport čempionātā Itālijā, kā arī nozīmīgajās Formula 2 sacensībās. Tikai dažu gadu laikā Abarth & C uzņēmums paplašinājās līdz 375 darbiniekiem, un 1971. gadā to nopirka Fiat. Ar savu darbu un uzņēmuma sasniegto Karlo pierādīja, ka arī kompakti automobiļi var būt uzticami, ātri un sportiski.

Abarth ir sestais FCA auto zīmols uzņēmuma Autobrava piedāvājumā. Abarth automašīnas būs iespējams apskatīt un testēt Autobrava Motors pārstāvniecības birojos jau aprīlī, savukārt iegādāties – šī gada otrajā ceturksnī.

Zīmola attīstību Baltijas valstīs veiks Autobrava, ko pārvalda Modus Group. Modus Group ir starptautiska uzņēmumu grupa, kas galvenokārt nodarbojas ar atjaunojamiem energoresursiem (Green Genius), mobilitātes pakalpojumiem (CityBee), viediem stāvvietu risinājumiem (Parkdema) un transportlīdzekļu pārdošanu. Uzņēmumu grupa pārvalda lielu automobiļu zīmolu pārstāvniecības tīklu, tostarp tādus zīmolus kā Porsche, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Bentley un Maserati.

Citas Abarta ziņas

PĀRSTĀVNIECĪBAS

Rīga

Pārdošanas nodaļas darba laiks:
I-V 9.00- 19.00
VI 10.00 – 16.00
VII – nestrādā

Servisa darba laiks:
I-V 8.00 – 18.00
VI 9.00 – 16.00
VII – nestrādā

Krasta iela 42, Rīga
Tel. +371 67146255
info@autobrava.lv