1. Kam paredzēta šī Privātuma politika?

Šī privātuma politika (turpmāk – Privātuma politika) ir paredzēta visiem vietnes https://abarth.lv (turpmāk – Vietne) apmeklētājiem, SIA “Autobrava Motors” (reģistrācijas adrese Biķernieku iela 145, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1021, Latvia) (turpmāk tekstā – Autobrava Motors vai Mēs) pakalpojumu saņēmējiem, preču iegādātājiem, personām, kas aktīvi veikušas darbības Autobrava Motors sociālo mediju kontos, un personām, kuras piekritušas saņemt Autobrava Motors tiešā mārketinga piedāvājumus, kā arī personām, kas piedalās pasākumos. Privātuma politikā ir noteikti personas datu apstrādes pamatnoteikumi un definēti nosacījumi, kas jāievēro iepriekš minētajām personām.

Mēs rūpējamies par Jūsu privātumu, tāpēc personas datus mēs apstrādājam saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Vispārīgo datu aizsardzības regulu (ES) 2016/679 (turpmāk – Regula), Personas datu tiesiskās aizsardzības likumu (Nr. XIII-1426, 30.06.2018.) un citiem personas datu aizsardzības tiesību aktiem. Noteikti veltiet laiku Privātuma politikas pārskatīšanai, un, ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzu, sazināties ar Mums pa norādītajiem kontaktiem.

Kad Jūs apmeklējat vietni, abonējat vietnē piedāvātos pakalpojumus, veicat aktīvas darbības Autobrava Motors sociālo mediju kontos, piedalāties mūsu pasākumos vai piekrītat, ka Autobrava Motors sazināsies ar Jums un/vai sniegs mārketinga materiālu, Mēs uzskatīsim, ka Jūs esat izlasījis un iepazināties ar šo Privātuma politiku.

2. Par mums

Mēs esam Jūsu personas datu pārzinis. Ja Jums ir kādi jautājumi vai sūdzības par Personas datu apstrādi, Jūs varat sazināties ar Datu pārziņa ieceltu datu aizsardzības amatpersonu pa e-pastu info@autobrava.lv vai arī Jums ir iespēja reģistrēt savu pieteikumu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, noklikšķinot uz aktīvajām saitēm Mūsu vietnē, Jūs varat tikt novirzīti uz citām vietnēm, kur datus var apstrādāt citi datu pārziņi, tāpēc mēs vienmēr iesakām iepazīties ar apmeklētās vietnes privātuma politiku.

3. Kas ir personas dati?

Personas dati ir jebkura informācija, ko Mēs esam savākuši par Jums, un kuru var izmantot Jūsu identificēšanai un kas tiek glabāta elektroniski vai citādi. Personas dati ietver jebkādu informāciju, ieskaitot Jūsu vārdu, adresi, IP adresi, transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, kuru par Jums Autobrava Motors apkopo mērķiem, kas noteikti šajā Privātuma politikā vai Jūsu atsevišķajā piekrišanā vai līgumā ar Autobrava Motors. Jūs sniedzat informāciju, pārlūkojot vietni, sazinoties ar Mums pa e-pastu vai izmantojot vietnes tērzēšanas sadaļu, aizpildot reģistrācijas vai pieprasījuma veidlapas Mūsu vietnē.

Personas dati ietver arī Jūsu personisko informāciju, kas atrodas publiskajā domēnā, ar kuru mēs iepazīstamies, kad Jūs sazināties ar mums sociālajos tīklos vai veicot aktīvas darbības Autobrava Motors sociālo mediju kontos.

4. Kā un kāpēc mēs apkopojam un izmantojam Jūsu personas datus?

Autobrava Motors ir nepieciešami Jūsu personas dati, kurus var apkopot tālāk aprakstītajos veidos. Privātuma politikā ir noteikts, ko Jūs varat sagaidīt, kad uzņēmums vāc personisko informāciju par:

 • vietnes apmeklētājiem;
 • sociālo mediju lietotājiem, kuri jebkādā veidā vēršas Autobrava Motors, izmantojot Autobrava Motors kontus sociālajos medijos vai aktīvi tajos piedalās;
 • personām, kuras ar mums sazinājās (pa e-pastu, tālruni vai izmantojot tīmekļa vietnes tērzēšanas sadaļu);
 • personām, kuras plāno iegādāties un/vai ir iegādājušās transportlīdzekli;
 • personām, kas reģistrējas izmēģinājuma braucieniem vai reģistrējas servisam;
 • personām, kas piekrīt saņemt Mūsu tiešā mārketinga piedāvājumus;

 

 • Mūsu tīmekļa vietņu apmeklētāji

Apmeklējot šo tīmekļa vietni, dati par Jūsu pārlūkošanu vietnē utt. tiek apkopoti, izmantojot sīkdatnes.

Autobrava Motors izmanto nepieciešamās/tehniskās sīkdatnes, lai nodrošinātu vietnes pienācīgu darbību un/vai citas trešo personu sīkdatnes, lai varētu uzlabot Jūsu pārlūkošanas pieredzi (t.i., lai ņemtu vērā Jūsu vajadzības, nepārtraukti uzlabotu vietni un sniegtu piedāvājumus, kas atbilst Jūsu intereses).

Dati, kas iegūti izmantojot sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, kas saistītas ar interneta pārlūkošanu utt., tiek apkopoti (apstrādāti) saskaņā ar Regulas 6. p. 1. d. a, t. i. ar Jūsu piekrišanu (izņemot nepieciešamās sīkdatnes). Vairāk informācijas par sīkdatnēm Jūs varat atrast vietnē

 • Sociālie mēdiji

Visu informāciju, kuru Jūs mums sniedzat, sazinoties ar mums sociālajos tīklos (ieskaitot ziņojumus, lauku “Like” un “Follow” izmantošanu, kā arī citus sakarus), Autobrava Motors pārvalda kopā ar konkrēto sociālo tīklu pārvaldnieku (sociālo tīklu platformā).

Mūsu tīmekļa vietne nodrošina saites uz mūsu kontiem sociālajos medijos. Lai pienācīgi reprezentētu un palielinātu Autobrava Motors atpazīstamību publiskajā telpā, mēs administrējam šādus kontus sociālajiem mērķiem:

Mēs apstrādājam Jūsu personas datus, kas sniegti sociālā tīkla kontā, saskaņā ar Regulas 6. p. 1. d. a)p., t. i. ar Jūsu piekrišanu.

Mēs apstrādājam Jūsu sniegtos personas datus līdz Jūsu piekrišanas atsaukšanas brīdim (t.i., sniegto personas datu dzēšanai no konta), bet ne ilgāk kā līdz Sabiedrības konta dzēšanai.

Mēs atzīmējam, ka personas dati tiks apstrādāti sociālo tīklu pārvaldnieka platformā, tāpēc precīzus apstrādes noteikumus un nosacījumus nosaka platformas pārvaldnieks. Paturot to prātā, mēs iesakām izlasīt trešo personu privātuma paziņojumus un/vai tieši sazināties ar pakalpojumu sniedzējiem, ja Jums rodas kādi jautājumi par to, kā viņi izmanto Jūsu personas datus.

 • Personas dati, kas tiek savākti, sazinoties ar mums

Mūsu tīmekļa vietnē var atrast kontaktus, kurus izmantojot Jūs varat sazināties ar mums, lai izmantotu mūsu sniegtos pakalpojumus vai konsultētos ar Jums interesējošiem jautājumiem. Visus Jūsu ziņojumus mēs pieņemsim, pārskatīsim un atbildēsim uz tiem.

 • Ja ar mums sazināsieties pa e-pastu, mēs apstrādāsim šādus Jūsu datus: Jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un korespondences tekstu un/vai pievienotos dokumentus. Šie dati tiks apstrādāti Jūsu pieprasījumu administrēšanas un/vai sagatavošanai līguma noslēgšanai, līguma izpildei. Saziņa ar Jums tiks apstrādāta līdz brīdim, kad pieprasījums tiks pilnībā izskatīts un tiks uzglabāta 3 mēnešus no izskatīšanas dienas vai pilnīgas izpildes, un tiks glabāta 10 gadus kopā ar līgumu un citiem dokumentiem (t.i., līgums un grāmatvedības dokumenti).
 • Ja Jūs ar mums sazināsieties, izmantojot vietnes tērzēšanas sadaļu, mēs apstrādāsim šādu informāciju par Jums: Jūsu vārdu, uzvārdu, e- e-pasta adresi, tālruņa numuru un saraksti. Šie dati tiks apstrādāti Jūsu pieprasījumu administrēšanai un/vai sagatavošanai līguma noslēgšanai, līguma izpildei. Saziņa ar Jums tiks apstrādāta līdz pieprasījuma pilnīgai izskatīšanai un tiks glabāta 2 mēnešus no izskatīšanas dienas vai pilnīgas līguma izpildes dienas un tiek glabāta 10 gadus kopā ar līgumu un citiem dokumentiem (t.i., līgums un grāmatvedības dokumentiem). Lūdzu, ņemiet vērā, ka tērzēšanas sadaļā Jūs varat sazināties arī nenorādot šo informāciju.
 • Ja Jūs ar mums sazināsieties pa tālruni (pirms sarunas ierakstīšanas Datu subjekts tiek informēts par sarunas ierakstīšanu un mērķi), ja Jūs piekrītat, saruna tiks ierakstīta, ja nepiekrītat, lūdzu, izmantojiet citus saziņas līdzekļus. Sarunu ieraksti tiek veikti, lai nodrošinātu kvalitatīvu personu konsultēšanu un objektīvu sūdzību izskatīšanu. Ierakstot sarunu tiek saglabāti šādi Jūsu dati: tālruņa numurs, no kura zvanāt, telefona sarunas ieraksts. Šāda informācija tiek uzglabāta 6 mēnešus, pēc tam tā tiek iznīcināta.

Visi personas dati, kurus Jūs sniedzat sazinoties ar mums, tiek izmantoti tikai iepriekš minētajiem mērķiem un ziņojumu skatīšanai, kā arī komunikācijas plūsmu administrēšanai (pārvaldīšanai) un atbildes sniegšanai. Mēs apstrādāsim minētos personas datus saskaņā ar Regulas 6. p. 1. d. a) p., t. i. ar Jūsu piekrišanu, kuru izsakāt, sazinoties ar mums pa e-pastu un/vai turpinot telefona sarunu. Ja saziņa ir paredzēta ar Jums līguma noslēgšanai un/vai izpildei, tad mēs apstrādāsim personas datus saskaņā ar Regulas 6. p. 1 d. b) p., t. i. lai noslēgtu un/vai izpildītu līgumu, kas noslēgts ar datu subjektu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Mums, iespējams, būs jāsazinās ar Jums pa pastu, e-pastu vai tālruni, tāpēc noteikti paziņojiet Mums par visām izmaiņām jūsu personiskajā informācijā.

 • Personas dati, kas tiek savākti, iegādājoties transportlīdzekli

Ja Jūs nolemjat iegādāties transportlīdzekli, mēs lūgsim Jūs sniegt mums savus personas datus. Šādi personas dati ietver pircēja vārdu, uzvārdu, adresi, personas kodu, e-pasta adresi, tālruņa numuru un maksājuma informāciju, kas mums jāsavāc, lai noslēgtu ar Jums līgumu un pārdotu Jums automašīnu. Mēs arī lūgsim Jums uzrādīt savu personu apliecinošu dokumentu. Mēs apstrādāsim šo Jūsu informāciju saskaņā ar Regulas 6. p. 1. d. b) p., t. i. lai noslēgtu ar Jums līgumu un to izpildītu, kā arī Regulas 6. p. 1. d. c) p., t. i. mums ir juridisks pienākums glabāt līgumus un grāmatvedības dokumentus, kā arī Regulas 6. p. 1. d. f) p., t. i. mūsu likumīgās interesēs paust un/vai aizstāvēt savas juridiskās prasības (ja piemērojams).

Ja Jūs iegādājaties automašīnu uzņēmuma vārdā, bet neesat persona, kas ir pilnvarota rīkoties uzņēmuma vārdā, mēs arī lūgsim Jūs iesniegt dokumentus, kas apliecina Jūsu tiesības rīkoties uzņēmuma vārdā. Mums arī jāzina Jūsu vārds, uzvārds, adrese (ja šie dati nesakrīt ar pircēja datiem), kontaktinformācija, e-pasta adrese, uzņēmuma nosaukums (ja ir aktuāls).

Mēs izmantosim šo informāciju, lai pārvaldītu un administrētu pirkšanas procesus un mūsu attiecības ar Jums, piemēram, sazinoties ar Jums pa tālruni un paziņojot, ka Jūsu automašīna ir gatava nodošanai, kā arī nogādājot to attiecīgajā uzņēmējdarbības vietā, veicot paziņojumus par preču defektu remontu, atgādinot par tehnisko apskati sakarā ar garantijas piemērošanu utt.

Līgumi un grāmatvedības dokumenti (fiziskā un elektroniskā formā) tiek glabāti 10 gadus no līguma pilnīgas izpildes dienas.

 • Personas dati, kas tiek apkopoti, izmantojot Autobrava Motors pakalpojumus (t.i., serviss un testa brauciens)

Jūs nolemjat reģistrēties Autobrava Motors pakalpojumam (t.i., pasūtāt apskati/remontu vai citus Autobrava Motors sniegtos pakalpojumus), mēs lūgsim Jums reģistrācijas veidlapā norādīt savus personas datus un tos apstrādāsim Jūsu pasūtītā pakalpojuma sniegšanas nolūkā. Šādi dati ietver Jūsu vārdu, uzvārdu, e- pasta adresi, tālruņa numuru un citu informāciju par pasūtījumu (piemēram, servisa pilsēta; reģistrācijas datums, laiks; apkalpojošais servisa menedžeris (vārds, uzvārds); plānotie darbi; īss amata apraksts; automašīnas modelis; valsts reģistrācijas numurs; vēlme saņemt bezmaksas maiņas automašīnu vai paņemt un atdot automašīnu; automašīnas paņemšanas un atgriešanas adrese un informācija par sniegtajiem pakalpojumiem (datums, sniegtie pakalpojumi, iegādātās preces, cena, daudzums), kā arī Jūsu identifikācijas dati, kas nepieciešami līguma noslēgšanai (piemēram, dzimšanas datums, personas kods un tml.). Minētie dati tiks izmantoti pakalpojumu līguma noslēgšanai un izpildei un tiks apstrādāti saskaņā ar Regulas 6. p 1. punkta b) p, t.i., noslēgt un izpildīt līgumu, kā arī Regulas 6. p. 1. d. c) p., t. y. mums ir juridisks pienākums glabāt līgumus un grāmatvedības dokumentus, kā arī Regulas 6. p. 1. d. f) p., t. i. mūsu likumīgās interesēs paust un/vai aizstāvēt savas juridiskās prasības (ja piemērojamas).

Jāatzīmē, ka, reģistrējoties pakalpojumam, personas dati aktīvajā datu bāzē tiek glabāti 6 mēnešus. Servisa pakalpojuma līgums un samaksu apliecinošie dokumenti mums jāglabā 10 gadus no līguma pilnīgas izpildes dienas.

Ja Jūs nolemjat pārbaudīt izvēlēto transportlīdzekli un reģistrēties testa braucienam, mēs lūgsim Jums testa brauciena veidlapā sniegt norādītos personas datus. Mēs apstrādāsim šos datus, lai sniegtu Jums pasūtīto pakalpojumu. Šādi dati ietver Jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru un citu informāciju par pasūtīto pakalpojumu (piemēram, interesējošs automašīnas modelis; pilsēta un informācija par automašīnu, ar kuru pašlaik braucat) vai sniegto pakalpojumu (piemēram, braukšanas datums, laiks; automašīnas modelis; komentāri utt.). Turklāt, papildu var tikt apkopoti Jūsu identifikācijas dati (piemēram, dzimšanas datums, personas kods utt.), kas nepieciešami līguma noslēgšanai. Iepriekš minētie dati tiks izmantoti testa brauciena līguma noslēgšanai un izpildei (t.i., lai dotu Jums iespēju pārbaudīt vēlamo automašīnu saskaņā ar līgumu), un tie tiks apstrādāti saskaņā ar Regulas 6. p. 1. d. b) p., t. i. lai noslēgtu ar Jums līgumu un to izpildītu, kā arī Regulas 6. p. 1. d. c) p., t. i., mums ir juridisks pienākums glabāt līgumus un grāmatvedības dokumentus, kā arī Regulas 6. p. 1. d. f) p., t. i. mūsu likumīgās interesēs paust un/vai aizstāvēt savas juridiskās prasības (ja piemērojamas).

Jāatzīmē, ka testa brauciena reģistrācijas datus aktīvajā datu bāzē mēs apstrādājam 3 mēnešus, skaitot no testa brauciena dienas. Testa brauciena līgums un/vai citi saistītie dokumenti mums jāglabā 10 gadus no līguma pilnīgas izpildes dienas.

 • Personas dati, kas tiek savākti, pasūtot tiešo mārketingu

Ja esat piekritis saņemt Mūsu tiešā mārketinga piedāvājumus, mēs izmantosim Jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru personalizētai (automatizētu risinājumu (profilēšanas)) informācijai par precēm, pakalpojumiem, atlaidēm, piedāvājumiem, konkursiem, pasākumiem, jaunumiem, aptaujām un citām ziņām sūtīt pa pastu, e-pastu, tālruni, īsziņu, un šajos nolūkos mēs ar Jums sazināsimies. Apkopotā informācija tiks izmantota tikai biļeteņa nosūtīšanai.

Sniedzot kopīgus mārketinga piedāvājumus, Jums tiks nosūtīta vispārīga informācija, kuru Datu pārziņi dalīsies ar visiem saviem klientiem.

Sniedzot personalizētus mārketinga piedāvājumus, atbilstoši Jūsu interesēm (Datu pārziņu salonos, pa e-pastu, tālruni, pārlūkojot Datu pārziņu vietnes vai citādi) Jūs varat tikt attiecināts uz attiecīgo Datu pārziņa klientu kategoriju konkrētiem Datu pārziņa pakalpojumiem un/vai precēm un to iegādes vēsturi, dalību Datu pārziņu organizētajās aptaujās, konkursos un pasākumos un citām līdzīga rakstura iezīmēm. Šādos gadījumos vispārīga satura informācija tiks nosūtīta tikai attiecīgajai Datu pārziņu klientu kategorijai.

Datu pārziņi ar Jums varēs sazināties arī bez iepriekš minētās piekrišanas, ja tiek piedāvātas Datu pārziņa preces vai pakalpojumi (vai līdzīgas preces/pakalpojumi) vai tiek lūgts viedoklis par precēm/pakalpojumiem. Pēdējā gadījumā Datu pārziņi Jums sniedz viegli īstenojamu iespēju iebilst pret attiecīgo paziņojumu saņemšanu.

Mūsu biļetens tiks nosūtīts no Datu pārziņa, bet Jūsu e-pastu Mēs varam trešajām personām, kas sniedz specializētus pakalpojumus, tikai tāpēc, lai nosūtītu Jums biļetenu. Datu (e-pasta adrese un tālruņa numurs) glabāšanas laiks ar Jūsu piekrišanu (Regulas 6. p. 1. d. a) p.): 3 gadi, bet ne ilgāk kā Jūsu piekrišanas derīguma termiņš. Jūs varat atteikties no tiešā mārketinga paziņojumiem, paziņojot par to pa e-pastu info@autobrava.lv vai noklikšķinot uz saites, kas atrodas biļetena apakšā.

5. Personas datu nodošana

Jūsu personas dati tiek pārsūtīti, lai nodrošinātu Mūsu darbības nepārtrauktību un pienācīgu pakalpojumu sniegšanu un preču piegādi, tāpēc mēs varam atklāt/nodot informāciju par Jums mūsu darbiniekiem, menedžeriem, starpniekiem, piegādātājiem, apakšuzņēmējiem, izplatītājiem, pakalpojumu sniedzējiem (IT pakalpojumu uzņēmumiem, parādu piedziņas, mārketinga uzņēmumiem utt.) vai citiem Mūsu partneriem, ja šāda nodošana ir nepieciešama, lai sasniegtu Privātuma politikā noteiktos mērķus.

Noteiktos apstākļos mums var prasīt nodot personas datus, ja:

 • mums ir jāatklāj informācija saskaņā ar likumu, tostarp gadījumos, kad mums ir jāatklāj personas dati nodokļu administratoram un tiesībaizsardzības iestādēm noziedzības novēršanas un atklāšanas nolūkos;
 • mums ir jāatklāj personas dati saistībā ar tiesvedību vai juridiskas konsultācijas iegūšanai, vai arī izpaušana ir nepieciešama, lai noteiktu, īstenotu vai aizstāvētu mūsu tiesības;
 • informācija ir jāatklāj, lai aizsargātu mūsu vai trešo personu intereses (piemēram, lai novērstu krāpšanu);
 • informācija ir jāatklāj, lai aizsargātu Jūsu vitālās intereses (piemēram, ja mūsu telpās Jūs jūtaties slikti un mums ir jāmeklē medicīniskā palīdzība);
 • informācija ir jāatklāj trešai pusei, kas sniedz datu apstrādes pakalpojumus mūsu vārdā, t. i. datu pārziņiem. Šādos apstākļos mēs apņemamies veikt pasākumus, lai nodrošinātu, ka datu pārziņi personas datus glabātu tāpat kā tos aizsargājam mēs, un informētu Jūs par visām izmaiņām šajā privātuma paziņojumā;
 • Informācija ir jāatklāj potenciālajam mūsu uzņēmuma aktīvu vai organizācijas pircējam.

6. Personas datu drošības nodrošināšana

Mēs saprotam, ka Jūs mums sniedzat savu personisko informāciju ar labu gribu, un ka Jūs cerat, ka tā tiks aizsargāta. Šī iemesla dēļ mēs nopietni uztveram Jūsu personas datu drošību. Tas nozīmē, ka, lai pienācīgi aizsargātu Jūsu personas datus mūsu sistēmās, mēs veicam atbilstošus iekšējās drošības pasākumus:

 • nodrošinām stingru piekļuves kontroli un sniedzam piekļuvi datiem tikai tām personām, kam tas jāzina;
 • piekļuve personas datiem ir aizsargāta ar atbilstoša līmeņa parolēm;
 • noslēdzam konfidencialitātes līgumus ar personām, kurām ir piekļuve Jūsu datiem;
 • mēs uzraugām piekļuvi personas datiem;
 • mēs esam ieviesuši citus organizatoriskus un tehniskus drošības pasākumus.

7. Jūsu tiesības

Jums, kā datu subjektam, ir šādas tiesības: (1) pieprasīt iepazīties ar saviem personas datiem un saņemt to kopiju; (2) pieprasīt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai ierobežošanu; (3) pieprasīt dzēst liekus vai nelikumīgi apstrādātus personas datus; (4) pieprasīt pārsūtīt savus personas datus strukturētā, datorlasāmā formātā; 5) nepiekrist, lai tiktu apstrādāti personas dati un tiesības atsaukt savu piekrišanu, kad datu apstrāde pamatojas uz datu subjekta piekrišanu (saskaņā ar Regulas 6. p 1. d. a) p.); (6) iesniegt sūdzību Valsts datu aizsardzības inspekcijā (VDAI).

 • Tiesības iepazīties ar Jūsu personas datiem.

Mēs vēlamies, lai Jūs pilnībā saprastu, kā mēs izmantojam Jūsu personas datus, un tas neradītu nekādas neērtības. Jūs varat uzzināt, vai mēs apstrādājam Jūsu personas datus. Ja mēs apstrādājam Jūsu personas datus, Jums ir tiesības tiem piekļūt un saņemt to kopiju.

 • Tiesības labot Jūsu personas datus un/vai ierobežot to izmantošanu.

Mēs cenšamies nodrošināt, ka visi mūsu apstrādātie personas dati ir pilnīgi un precīzi, un ka to neprecizitāte Jums nesagādās nekādas neērtības. Tādēļ, ja pamanām, ka izmantojam nepilnīgus un/vai neprecīzus Jūsu personas datus, Jūs varat paziņot mums, lai mēs tos izlabojam, taču šajā gadījumā mēs varam lūgt Jūs apstiprināt šo informāciju.

Jūs varat arī pieprasīt, lai mēs ierobežotu Jūsu personas datu izmantošanu uz noteiktu laika periodu, kad: (1) mums ir jāpārbauda Jūsu personas datu pareizība (iesniedzot pretenzijas par datu pareizību); (2) veiktā Jūsu personas datu apstrāde (vākšana, izmantošana) ir nelikumīga, taču Jūs nolemjat nepieprasīt datu dzēšanu; (3) Jūsu personas dati vairs nav vajadzīgi konkrēta mērķa sasniegšanai, bet tie var būt nepieciešami, lai varētu noteikts, izpildīt vai aizstāvēt tiesisko prasību; (4) ir jānosaka, vai mums ir svarīgāks juridiskais pamats turpināt apstrādāt Jūsu personas datus (pēc tam, kad esat izmantojis savas tiesības iebilst pret Jūsu personas datu apstrādi).

Ja mēs redzam, ka izmantojam nepilnīgus un/vai acīmredzami nepareizus Jūsu personas datus, Mēs varam (pēc savas iniciatīvas) ierobežot to izmantošanu un / vai pieprasīt šādu datu labošanu.

 • Tiesības dzēst savus personas datus.

Mēs cenšamies nodrošināt, ka Jūsu personas dati tiktu apstrādāti likumīgi, un nevākt, un / vai neizmantot pārmērīgus Jūsu personas datus. Tādēļ Jūs varat pieprasīt, lai mēs dzēstu Jūsu personas datus. Tomēr šādas Jūsu tiesības nav absolūtas, tāpēc mēs varēsim izdzēst Jūsu datus tikai tad, ja: (1) personas dati vairs nav vajadzīgi mērķiem, kuriem tie tika vākti vai citādi apstrādāti; (2) Jūs esat atsaucis savu piekrišanu personas datu apstrādei, un Mums nav nekāda cita juridiska pamata šādu personas datu apstrādei; (3) Jūs esat izteicis iebildumu (nepiekrišanu) pret Jūsu personas datu apstrādi, un nav nekādu pārāku likumīgu iemeslu šādu datu apstrādei; (4) Jūsu personas dati tika apstrādāti nelikumīgi; (5) Šādi personas dati ir jāizdzēš (t.i., tos nevar savākt, izmantot vai uzglabāt) saskaņā ar Mums piemērojamām, tiesības aktos noteiktajām juridiskajām saistībām.

 • Tiesības pārsūtīt savus personas datus.

Mūsu mērķis ir dot Jums kontroli pār Jūsu personas datiem un nodrošināt personas datu brīvu apriti. Tādēļ Jūs varat pieprasīt, lai Jūsu iesniegtie personas dati, kas tiek apstrādāti ar automatizētiem līdzekļiem, tiktu sniegti Jums strukturētā, bieži izmantotā un datorā lasāmā formātā un / vai pārsūtīti citam datu pārzinim (ja tas ir tehniski iespējams). Šīs tiesības arī nav absolūtas un tās var izmantot tikai tad, ja: 1) šādas personas datu apstrādes pamatā ir piekrišana (saskaņā ar Regulas 6. p 1. d. a) p., 9. p. 2.d., a) p.) vai līgums (saskaņā ar Regulas 6. p 1. d. b) p.); (2) ja šo tiesību izmantošana negatīvi neietekmē citu tiesības un brīvības.

 • Tiesības iebilst pret personas datu apstrādi un (vai) atsaukt doto piekrišanu.

Mūsu mērķis ir dot Jums kontroli par Jūsu personas datiem. Tādēļ Jūs jebkurā laikā varat izteikt iebildumu (nepiekrišanu) pret savu konkrēto personas datu apstrādi, ja šāda apstrāde tiek veikta Mūsu likumīgajās interesēs (saskaņā ar Regulas 6. p. 1. d. f) p.), ieskaitot profilēšanu saskaņā ar šiem noteikumiem. Neskatoties uz to, Mēs varam turpināt apstrādāt šos Jūsu personas datus, ja mēs varam pierādīt, ka šie dati tiek apstrādāti pārliecinošu likumīgu iemeslu dēļ, kuriem ir prioritāte pār Jūsu (datu subjekta) interesēm, tiesībām un brīvībām, vai arī, lai iesniegtu, īstenotu vai aizstāvētu juridiskas prasības.

Kad Jūsu personas dati tiek apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret tādu personas datu apstrādi, kas attiecas uz Jums šādiem mārketinga mērķiem, ieskaitot profilēšanu, ciktāl tas attiecas uz šādu tiešo mārketingu. Šajā gadījumā Mēs vairs neapstrādāsim Jūsu personas datus tiešā mārketinga nolūkos.

Arī tad, kad Jūsu personas dati tiek apstrādāti pamatojoties uz Jūsu piekrišanu (saskaņā ar Regulas 6. p. 1. d. a) p. vai Regulas 9. p. 2. d. a) p.), Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu šādai personas datu apstrādei.

 • Tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādē (VDAI).

Mēs vienmēr cenšamies atbildēt uz Jūsu jautājumiem un/vai risināt problēmas, kas rodas personas datu apstrādes dēļ, un atrast abām pusēm piemērotāko risinājumu, tādēļ, ja Jums ir kādi jautājumi un / vai sūdzības par Mūsu personas datu aizsardzību, lūdzu, sazinieties tieši ar Mums pa e-pastu: info@autobrava.lv. Ja Jūs nepiekrītat Mūsu sniegtajām atbildēm un / vai piedāvātajiem risinājumiem un joprojām uzskatāt, ka ar Jums saistīta personas datu apstrāde pārkāpj spēkā esošos tiesību aktus, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Valsts datu aizsardzības inspekcijā (https://www.dvi.gov.lv/lv/).

8. Jūsu tiesību īstenošana.

Jūs varat izmantot iepriekš minētās tiesības šādos veidos: (1) iesniedzot Mums rakstisku pieprasījumu personīgi (Autobrava Motors salonā), pa pastu un / vai ar pārstāvja starpniecību vai adresē: Biķernieku iela 145, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1021, Latvia; (2) pieprasījumu iesniedzot mums elektroniski, t. i. uz e-pastu: info@autobrava.lv 

Lai mēs varētu pieņemt un īstenot Jūsu pieprasītās datu subjekta tiesības, iesniedzot pieprasījumu, Jums jāapstiprina sava identitāte vienā no šiem veidiem:

 • iesniedzot pieteikumu salona Autobrava Motors darbiniekam – kopā ar derīgu personu apliecinošu dokumentu;
 • iesniedzot pieprasījumu pa pastu vai ar kurjeru – kopā ar tiesību aktos noteiktajā kārtībā apliecinātu derīgu personu apliecinoša dokumenta kopiju;
 • iesniedzot pieteikumu elektroniski – apstiprinot to ar elektroniskiem saziņas līdzekļiem, kas ļauj personu pareizi identificēt (piemēram, mobilais paraksts, kvalificēts elektroniskais paraksts utt.).

Saņemot Jūsu pieprasījumu par datu subjektu tiesību īstenošanu, bet ne vēlāk kā 1 mēneša laikā no pieprasījuma dienas, mēs sniegsim jums atbildi. Vajadzības gadījumā šo periodu var pagarināt vēl par vienu mēnesi, atkarībā no pieteikumu sarežģītības un skaita. Par šādu pagarinājumu Jums paziņos pirmajā mēnesī. Jūsu pieprasītā informācija tiks sniegta bez maksas. Tomēr, ja redzēsim, ka Jūsu pieprasījumi ir acīmredzami nepamatoti vai nesamērīgi, it īpaši to atkārtotā satura dēļ, Mēs paturam tiesības par to iekasēt saprātīgu maksu (t.i., pieprasīt atlīdzināt administratīvās izmaksas) vai atteikties rīkoties pēc šāda Jūsu pieprasījuma.

Atbilde tiks sniegta Jūsu pieprasījumā izvēlētajā veidā. Ja pieprasījumā nenorādīsiet veidu, kādā vēlaties saņemt atbildi, atbilde Jums tiks nosūtīta tādā pašā veidā, kādā tika iesniegts pieprasījums.

9. Nobeiguma noteikumi.

Mēs ceram, ka Jūs saprotat, ka šajā īsā ziņojumā ir ļoti grūti apspriest visus iespējamos personas datu vākšanas un izmantošanas veidus. Neskatoties uz to, Mēs cenšamies sniegt pēc iespējas skaidrāku un pilnīgāku informāciju un apņemamies atjaunināt šo privātuma paziņojumu, mainoties personas datu apstrādes procesiem.

Ja Jums ir kādi jautājumi par Jūsu personas datu izmantošanu, Mēs labprāt atbildēsim uz tiem vai sniegsim papildu informāciju, kuru Mēs varam atklāt. Jūs vienmēr varat sazināties ar Mums pa e-pastu info@autobrava.lv.

Mēs paturam tiesības pilnībā vai daļēji grozīt šo Privātuma politiku. Jums netiks paziņots par privātuma politikas izmaiņām, t.i. atjaunināta Privātuma politikas redakcija tiks ievietota Vietnē. Tāpēc Mēs iesakām un mudinām Jūs periodiski apmeklēt mūsu Vietni un iepazīties ar jaunāko Privātuma politikas versiju.

Pēdējais atjauninājums: 03.06.2020.

 

PĀRSTĀVNIECĪBAS

Rīga

Pārdošanas nodaļas darba laiks:
I-V 9.00- 19.00
VI 10.00 – 16.00
VII – nestrādā

Servisa darba laiks:
I-V 8.00 – 18.00
VI 9.00 – 16.00
VII – nestrādā

Krasta iela 42, Rīga
Tel. +371 67146255
info@autobrava.lv