Abarth serviss

 Par Abarth tehnisko apkopi rūpējas autorizētie servisi Rīgā. Šeit tiek sniegti visi automašīnai nepieciešamie pakalpojumi: tehniskā apskate, garantijas un pēcgarantijas serviss, visu auto rezerves daļu remonts. Darbiem un detaļām tiek dota 2 gadu garantija. Visos gadījumos servisam pieteikties un rezerves daļas var iegādāties pa tālruni +37167146255.

Pieteikties servisam

1Informācija par apmeklējumu
2Jūsu dati

Sertificētie meistari

Jūsu auto Abarth – drošās rokās. Darbu kvalitāti garantē Itālijā sertificēti meistari un viņu pieredze, kas gūta, rūpējoties par nevainojamu un netraucētu Abarth darbību ikdienā.

Oriģinālās rezerves daļas

Mēs nekad nenogursim atkārtot, ka oriģinālo rezerves daļu izmantošana automašīnas remonta laikā ir ļoti svarīga uzticamības garantija. Tātad priekšroka tiek dota oriģinalitātei – tā autorizēto Abarth servisu darba devīze.

Darbu garantija

Automašīnu remontdarbos izmantotajām oriģinālajām detaļām tiek piemērota 24 mēnešu garantija bez nobraukuma ierobežojuma. Izņēmumi attiecas tikai uz intensīvās izmantošanas rezerves daļām, kas parasti nolietojas ātrāk nekā 2 gadu laikā, piemēram, riepām, bremžu klučiem, vējstikla tīrītāju slotiņām u.tml.

Garantijas serviss

Iegādājoties jauno Abarth automašīnu, izbaudiet augstas kvalitātes drošības sajūtu, komfortu un dizaina risinājumus bez jebkādām raizēm. Autovadīšanas prieku nodrošina vispārējā 24 mēnešu kvalitātes garantija visām Abarth automašīnām, neierobežojot nobraukumu. Šī garantijas pakalpojumu pakete garantē profesionālu apkalpošanu oficiālos autorizētos Abarth servisos.

Mobilā meistara pakalpojums

Laiks Jums ir svarīgs, arī mums tas ir tikpat būtisks. Veltiet to svarīgām lietām, bet automašīnas tehnisko apkopi uzticiet mums. Ja Jums nepieciešams ierasties servisā, bet joprojām nevarat atrast laiku, lūdzu, zvaniet mums vai reģistrējieties tiešsaistē. Pēc pasūtīšanas mēs paņemsim un nogādāsim automašīnu servisā, kas atrodas Rīgā, bet atgriezīsim to Jūsu noteiktajā adresē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis pakalpojums pieejams tikai ekspluatācijā esošiem transportlīdzekļiem.

PĀRSTĀVNIECĪBAS

Rīga

Pārdošanas nodaļas darba laiks:
I-V 9.00- 19.00
VI 10.00 – 16.00

Servisa darba laiks:
I-V 8.00 – 19.00
VI 9.00 – 16.00

Krasta iela 42, Rīga
Tel. +371 67146255
info@autobrava.lv